Zimbabwe

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Zimbabwe

Nemovitosti na prodej v Zimbabwe

Zimbabwe je vnitrozemská země v jižní Africe. hraničí se severem se Zambií, na východě s Mosambikem, na jih s Jihoafrickou republikou a na západě s Botswanou. hlavní město je Harare.

Na rozdíl od mnoha jiných afrických zemí není kapitál nejlepším místem k bydlení, ve skutečnosti je Harare definován jako jedno z nejméně zabezpečených měst v Africe.

Máte-li zájem o investice do nemovitostí k prodeji v Zimbabwe, navrhujeme město Masvingo, nedaleko hlavního města as dostatečně dobrou volbou vlastností. Existuje mnoho nových budov, protože je to slušná turistická destinace.

Gweru se nachází v centru země. Město je zajímavé pro rodiny, které hledají nemovitosti k prodeji v Zimbabwe, protože je nabité farmami a je domovem řady vysokých škol a univerzit, zejména Midlands State University a Mkoba Teachers College.

Mutare je čtvrtým nejlidnatějším městem v Zimbabwe, je turistickým letoviskem a ti, kteří se rozhodli investovat do nemovitostí na prodej v Zimbabwe, tak mohou učinit s cílem využít nemovitosti jako rekreační domy.

Nenechte si ujít vyhledávání nemovitostí k prodeji v Bulawayo, druhém největším městě v Zimbabwe. Úroveň nemovitosti prodávané v tomto městě je středně vysoká až vysoká, protože byla považována za skutečné ekonomické centrum Zimbabwe vzhledem ke své blízkosti k Jižní Africe a také proto, že je domovem textilního průmyslu, hutního průmyslu a nakladatelství.

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB